Administrasjonen

Her kan du se de som jobber hos oss, hva de jobber med og hvordan du kommer i kontakt med de.

Ønsker du å gjøre en henvendelse til Glimt pr. email, gjør du dette til bg@glimt.no eller ved bruke kontaktinformasjon nedenfor. Administrasjonen holder til på Aspmyra stadion som ligger i Fridthjof Nansens vei.

Telefon: ( 47) 75 54 55 00
Telefax: ( 47) 75 54 55 10
Postadresse:  Postboks 179, 8001 Bodø.

 

Direktør

Bjørn Tore Hansen
99 49 79 32
Daglig leder 
bjorn-tore@glimt.no

Markedssjef

Runar Berg
92 26 27 15 
Runar@glimt.no

  Arrangement og mediaansvarlig

Kent Andre Aagnes
90826132
Kent@glimt.no

Utviklingskonsulent
Øyvind Iversen
97752977
oyvind@glimt. no
Regnskapssjef

Svein Tore Hansen
91 72 61 10
svein.tore@glimt.no

Økonomi, faktura, regnskap, lønn
BIlde kommer!  Hovedtrener

Jan Halvor Halvorsen

jan.halvor@glimt.no

Bilde kommer!  Assistent

Aasmund Bjørkan 

aasmund@glimt.no 
 
Trener/Spillerutvikler

Jan Erik Bjerk
99 12 98 94 
jan@glimt.no

Frank Rizzo
Fysioterapeut 
Ronny Hansen
Fysioterapeut
95 73 73 49 
Daglig leder i ungdomsavdelingen

Kjell Nikolaisen
93 04 35 50 
kjell@glimt.no

 

Daniel Berntsen
Siste nytt
- Det blir spesielt å møte Glimt igjen
Daniel Berntsen vender tilbake til Aspmyra som RBK-spiller
SKS-tribune
Siste nytt
Denne tribuna har fått nytt navn
Tidligere Toyota-tribunen heter nå SKS-tribunen. Ny inngang!
Bodø/Glimt - Vard Haugesund
Siste nytt
Barnas Arena
Husk barnas arena på mandag
Bodø/Glimt - Ham-Kam 0916
Siste nytt
Badous mål blant rundens vakreste
C More har kåret den 3. rundens fem best scoringer

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

- Det blir spesielt å møte Gl...

Denne tribuna har fått nytt n...

Barnas Arena

Badous mål blant rundens vakreste

Billettsalg mot Rosenborg

Høydepunkter fra seieren mot Sogndal

Mest lest
- Det blir spesielt å møte Glimt i...
Daniel Berntsen vender tilbake til Aspm...
-Vi skal ha fokus på det som er br...
Jan Halvor Halvorsen etter 4-2 mot Song...
-Vi er det beste laget
-Litt uvant rolle for meg
GLIMT-TV: Aasmund Bjørkan etter ta...
GLIMT-TV: Anders Karlsen etter tap...

Kamper

Se alle

Partnere