Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
Billetter
Nyheter
Kjøp av billett til borteseksjonen mot VIF
Kjøp billett på nett
BG-VIF
Nyheter
Oppvarming til helgens kamp
Lørdag kl 20.00
Jubel
Nyheter
Tre nye poeng på Vestlandet
Første tippeligamøtet borte mot Haugesund endte med tre poeng.
Bodø/Glimt - Tromsdalen
Nyheter
Glimt TV: Trond Olsen om kampen mot FKH
Olsen var fornøyd med tre poeng
Nyheter
La oss heie Norge frem t...
KONKURRANSE: De norske guttene er klare. De er klare for å gi alt. Alt for å gjøre nasj...
Nyheter
Innstrandens – Bodø/Glim...
Glimt 2 i aksjon
Nyheter
Zarek ute på feltet
Går fremover med Zarek
Nyheter
Innstrandens – Bodø/Glim...
Sted: Mørkvedlia Kunstgress Kampstart: 20:00
Nyheter
Stilte opp for Rognan
Fotballskole Rognan
Nyheter
Glimt TV: Berntsen om ka...
Berntsen vartet opp med en herlig assist til Trond Olsen. Se videointervju.
Nyheter
Glimt TV: Badou fortelle...
Badou satte inn 1-0 mot Haugesund. Se videointervju.
Nyheter
Utsetter Glimt reunion cup
Cup blir utsatt
Nyheter
Før kampen: Haugesund
Aldri spilt borte mot Haugesund i Tippeligaen.
Bildegallerier

Kalender

Se alle

A Date

    Jan Halvor Halvorsen
    Billettnyheter
    Bortekamp Stabæk-Bodø/Glimt
    Neste bortekamp er i morgen søndag 27. April. Stabæk gir billigere billetter ved forhånds...
    Sesongkort
    Billettnyheter
    Sesongkort 2014
    Informasjon om sesongkort og sesongkortpriser

    Kamper

    Se alle
    P   Name S P
    1
    team logo
    Molde 21 50
    2
    team logo
    Odd 21 44
    3
    team logo
    Strømsgodset 21 37
    4
    team logo
    Rosenborg 21 36
    5
    team logo
    Lillestrøm 21 34
    6
    team logo
    Vålerenga 21 33
    7
    team logo
    Viking 21 32
    8
    team logo
    Stabæk 21 26
    9
    team logo
    Bodø / Glimt 21 25
    10
    team logo
    Sarpsborg 08 21 25
    11
    team logo
    Start 21 22
    12
    team logo
    Haugesund 21 21
    13
    team logo
    Aalesund 21 21
    14
    team logo
    Sogndal 21 20
    15
    team logo
    Brann 21 19
    16
    team logo
    Sandnes Ulf 21 13
    P   Name S P
    1
    team logo
    Sandefjord 22 47
    2
    team logo
    Tromsø 21 44
    3
    team logo
    Ranheim 22 40
    4
    team logo
    Bærum 22 40
    5
    team logo
    Mjøndalen 21 39
    6
    team logo
    Fredrikstad 22 39
    7
    team logo
    Kristiansund 22 36
    8
    team logo
    Hødd 22 30
    9
    team logo
    Nest-Sotra 22 27
    10
    team logo
    Bryne 22 27
    11
    team logo
    Strømmen 22 26
    12
    team logo
    Alta 22 24
    13
    team logo
    Hønefoss 22 24
    14
    team logo
    Tromsdalen 22 20
    15
    team logo
    Ullensaker... 22 19
    16
    team logo
    HamKam 22 6
    P   Name S P
    1 Jerv 17 36
    2 Vindbjart 17 34
    3 Fram 17 33
    4 Flekkerøy 17 31
    5 Kongsvinger 17 31
    6 Notodden 17 31
    7 Odd II 17 24
    8 Ørn Horten 17 22
    9 Arendal 17 22
    10 Holmen 17 20
    11 Pors Grenl... 17 17
    12 Strømsgods... 17 15
    13 Asker 17 13
    14 Birkebeine... 17 9
    P   Name S P
    1 Raufoss 17 39
    2 Elverum 17 37
    3 Levanger 17 35
    4 Byåsen 17 35
    5 Nybergsund 17 29
    6 Nardo 17 28
    7 Gjøvik-Lyn 17 25
    8 Brumunddal 17 19
    9 Molde II 17 17
    10 Træff 17 16
    11 Rødde 17 15
    12 Rosenborg II 17 13
    13 Valdres 17 12
    14 Herd 17 11
    P   Name S P
    1 Åsane 17 33
    2 Vard 17 30
    3 Vidar 17 28
    4 Egersund 17 28
    5 Florø 17 27
    6 Fana 17 26
    7 Fyllingsda... 17 24
    8 Lyn 17 23
    9 Grorud 17 22
    10 Førde 17 22
    11 Brann II 17 22
    12 Stabæk II 17 21
    13 Stord 17 18
    14 Ålgård 17 11
    P   Name S P
    1 Follo 17 45
    2 Kjelsås 17 37
    3 KFUM 17 36
    4 Moss 17 32
    5 Eidsvold 17 29
    6 Harstad 17 28
    7 Vålerenga II 17 26
    8 Skeid 17 25
    9 Kvik Halden 17 23
    10 Finnsnes 17 21
    11 Lørenskog 17 20
    12 Mo 17 9
    13 Medkila 17 7
    14 Drøbak / F... 17 5
    P   Name S P
    1 Lillestrøm 15 38
    2 Stabæk 15 36
    3 Røa 15 30
    4 Arna-Bjørnar 15 27
    5 Kolbotn 15 27
    6 Vålerenga 15 22
    7 Avaldsnes 15 20
    8 Klepp 15 18
    9 Trondheims... 15 15
    10 Medkila 15 14
    11 Grand Bodø 15 7
    12 Amazon Gri... 15 6

    Twitter

    Bodø/Glimt Nyhetsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
    Nytt fra mediene
    • 27/08 17:40  |  Avisa Nordland

      Friskmelder seg selv

    • 25/08 07:41  |  TVH.no

      Høsten blir ulidelig spennende!

    • 24/08 20:54  |  Ba.no

      I dag gikk resultatene i Branns favør

    • 24/08 20:47  |  FK Haugesund

      Andre nettsteder om FK Haugesund - Bodø Glimt

    • 24/08 20:17  |  FK Haugesund

      Kampfakta FK Haugesund - Bodø Glimt

    • 24/08 19:15  |  Aftenposten

      Har mykje å revansjere

    • 24/08 19:07  |  Karmsund Avis

      FKH i trøbbel

    • 24/08 19:07  |  Karmsund Avis

      FKH tilbake i nedrykksgjørma

    • 24/08 16:52  |  Avisa Nordland

      Disse starter mot Haugesund

    • 24/08 16:17  |  Sogn og Fjordane - NRK

      Sogndal dominerte - men tapte

    • 24/08 10:33  |  TK

      Kampen Nest må vinne

    • 24/08 09:29  |  Nettavisen

      Molde med stø kurs

    • 23/08 11:12  |  Nordvest Nytt

      I siste liten

    • 22/08 14:04  |  Hødd

      Hødd vil ha revansje i Bergen

    • 21/08 12:52  |  Ba.no

      27-åring skal trene Nest ut sesongen

    Live kampsenter

    • Lokomotiv Moskva
      K.O. 17:00
      Apollon
    • Omonia Nicosia
      K.O. 18:00
      Dinamo Moskva
    • Neftçi
      K.O. 18:00
      Partizan
    • Metalist
      K.O. 18:00
      Ruch Chorzów
    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Real Sociedad
    • PAOK
      K.O. 18:15
      Zimbru
    • Astra
      K.O. 18:45
      Olympique Lyonnais
    • Hajduk Split
      K.O. 19:00
      Dnipro Dnipropetrovsk
    • Sheriff
      K.O. 19:00
      Rijeka
    • Rostov
      K.O. 19:00
      Trabzonspor
    • Shakhtyor
      K.O. 19:00
      PSV
    • Maccabi Tel Aviv
      K.O. 19:30
      Asteras Tripolis
    • Twente
      K.O. 19:30
      Qarabağ
    • Midtjylland
      K.O. 20:00
      Panathinaikos
    • Feyenoord
      K.O. 20:00
      Zorya
    • Sparta Praha
      K.O. 20:30
      PEC Zwolle
    • Rapid Wien
      K.O. 20:30
      HJK
    • Saint-Étienne
      K.O. 20:30
      Karabükspor
    • Debrecen
      K.O. 20:30
      Young Boys
    • Zürich
      K.O. 20:30
      Spartak Trnava
    • Torino
      K.O. 20:30
      Split
    • Villarreal
      K.O. 20:45
      Astana
    • Tottenham Hotspur
      K.O. 20:45
      AEL
    • Nacional
      K.O. 20:45
      Dinamo Minsk
    • Hull City
      K.O. 20:45
      Lokeren
    • Internazionale
      K.O. 20:45
      Stjarnan
    • Borussia M'gladbach
      K.O. 20:45
      Sarajevo
    • Club Brugge
      K.O. 21:00
      Grasshopper
    • Dinamo Zagreb
      K.O. 21:00
      Petrolul Ploieşti
    • Legia Warszawa
      K.O. 21:00
      Aktobe
    • Rio Ave
      K.O. 22:15
      Elfsborg

    Partnere