Åpner serien mot Tromsø
Nytt serieoppsett er offentliggjort. Bodø/Glimt åpner mot Tromsø på Aspmyra
Serieoppsettet for de ti første rundene Eliteserien 2021 har nettoop blitt offentliggjort. Bodø/Glimt åpner hjemme mot Tromsø lørdag 8. mai klokken 18:00.
Dermed blir det ikke Slaget om Nord-Norge på Aspmyra 16. mai som planlagt. Men det blir 16.mai-fest på Aspmyra likevel. Bodø/Glimt tar imot Rosenborg til "fotballens nasjonaldag".
I den tredje runden møter Bodø//Glimt Kristiansund på bortebane.
Slik ser hele oppsettet for de 10 første rundene ut
Runde 1 (8.5. - 9.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Tromsø | Lør 1800 | TVN |
Molde | - | Kristiansund | Søn 1800 | D+/ES+ |
Sandefjord | - | Haugesund | Søn 1800 | D+/ES+ |
Sarpsborg 08 | - | Mjøndalen | Søn 1800 | D+/ES+ |
Stabæk | - | Lillestrøm | Søn 1800 | MAX |
Strømsgodset | - | Odd | Lør 1600 | ESN |
Viking | - | Brann | Søn 1800 | D+/ES+ |
Vålerenga | - | Rosenborg | Søn 2000 | ESN |
Runde 2 (12.5. - 13.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Vålerenga | Ons 2000 | ESN |
Haugesund | - | Strømsgodset | Ons 1800 | D+/ES+ |
Kristiansund | - | Bodø/Glimt | Tors 2000 | ESN |
Lillestrøm | - | Sarpsborg 08 | Ons 1800 | MAX |
Mjøndalen | - | Stabæk | Ons 1800 | D+/ES+ |
Odd | - | Sandefjord | Ons 1800 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Viking | Ons 1800 | D+/ES+ |
Tromsø | - | Molde | Tors 1800 | TVN |
Runde 3 (16.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Rosenborg | Søn 1800 | TVN |
Molde | - | Brann | Søn 2000 | ESN |
Sandefjord | - | Mjøndalen | Søn 1800 | D+/ES+ |
Sarpsborg 08 | - | Haugesund | Søn 1500 | D+/ES+ |
Stabæk | - | Odd | Søn 1800 | D+/ES+ |
Strømsgodset | - | Lillestrøm | Søn 1800 | D+/ES+ |
Viking | - | Tromsø | Søn 1800 | D+/ES+ |
Vålerenga | - | Kristiansund | Søn 1500 | ESN |
Runde 4 (24.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Bodø/Glimt | Man 1800 | TVN |
Haugesund | - | Stabæk | Man 1800 | D+/ES+ |
Kristiansund | - | Strømsgodset | Man 1800 | D+/ES+ |
Lillestrøm | - | Viking | Man 1800 | D+/ES+ |
Mjøndalen | - | Vålerenga | Man 1800 | D+/ES+ |
Odd | - | Sarpsborg 08 | Man 1500 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Molde | Man 2000 | ESN |
Tromsø | - | Sandefjord | Man 1800 | D+/ES+ |
Runde 5 (27.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Haugesund | Tor 1800 | D+/ES+ |
Lillestrøm | - | Odd | Tor 1800 | D+/ES+ |
Molde | - | Vålerenga | Tor 2000 | ESN |
Sandefjord | - | Rosenborg | Tor 1800 | D+/ES+ |
Sarpsborg 08 | - | Kristiansund | Tor 1800 | MAX |
Stabæk | - | Brann | Tor 1800 | D+/ES+ |
Strømsgodset | - | Tromsø | Tor 1800 | D+/ES+ |
Viking | - | Mjøndalen | Tor 1800 | D+/ES+ |
Runde 6 (30.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Strømsgodset | Søn 1800 | D+/ES+ |
Haugesund | - | Viking | Søn 2000 | ESN |
Kristiansund | - | Lillestrøm | Søn 1800 | D+/ES+ |
Mjøndalen | - | Molde | Søn 1500 | D+/ES+ |
Odd | - | Bodø/Glimt | Søn 1800 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Stabæk | Søn 1800 | TVN |
Tromsø | - | Sarpsborg 08 | Søn 1800 | D+/ES+ |
Vålerenga | - | Sandefjord | Søn 1800 | D+/ES+ |
Runde 7 (12.6. - 13.6.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Mjøndalen | Søn 1800 | D+/ES+ |
Kristiansund | - | Odd | Søn 1800 | D+/ES+ |
Lillestrøm | - | Haugesund | Søn 1800 | D+/ES+ |
Sandefjord | - | Molde | Lør 1500 | ESN |
Sarpsborg 08 | - | Brann | Søn 1800 | TVN |
Stabæk | - | Tromsø | Lør 1500 | D+/ES+ |
Strømsgodset | - | Rosenborg | Søn 1800 | D+/ES+ |
Viking | - | Vålerenga | Søn 2000 | ESN |
Runde 8 (19.6. - 20.6.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Odd | Søn 1800 | D+/ES+ |
Haugesund | - | Kristiansund | Søn 1800 | D+/ES+ |
Mjøndalen | - | Strømsgodset | Søn 1500 | ESN |
Molde | - | Stabæk | Søn 1800 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Sarpsborg 08 | Søn 1800 | TVN |
Sandefjord | - | Viking | Lør 1500 | ESN |
Tromsø | - | Lillestrøm | Søn 1800 | D+/ES+ |
Vålerenga | - | Bodø/Glimt | Søn 2000 | ESN |
Round 9 (24.6. - 25.6.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Molde | Tor 1800 | D+/ES+ |
Haugesund | - | Brann | Tor 1800 | TVN |
Kristiansund | - | Mjøndalen | Tor 1800 | D+/ES+ |
Lillestrøm | - | Rosenborg | Tor 2000 | ESN |
Odd | - | Tromsø | Tor 1800 | D+/ES+ |
Sarpsborg 08 | - | Viking | Fre 1800 | TVN |
Stabæk | - | Vålerenga | Fre 2000 | ESN |
Strømsgodset | - | Sandefjord | Tor 1800 | D+/ES+ |
Round 10 (30.6. - 1.7) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Lillestrøm | Ons 2000 | ESN |
Mjøndalen | - | Odd | Ons 1800 | D+/ES+ |
Molde | - | Strømsgodset | Ons 1800 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Haugesund | Ons 1800 | TVN |
Sandefjord | - | Bodø/Glimt | Ons 1800 | D+/ES+ |
Tromsø | - | Kristiansund | Ons 1800 | D+/ES+ |
Viking | - | Stabæk | Tor 1800 | TVN |
Vålerenga | - | Sarpsborg 08 | Tor 2000 | ESN |