Nyheter
oktober 2026
-
14. oktober 2026Praktisk info til alle som skal på kamp mot Dortmund A-lag Herrer
Skal du på kamp og vil stille forberedt? Les her!
-
13. oktober 2026Selvsikker før storkamp: – Vi skal være oss selv A-lag Herrer
Jens Petter Hauge og Glimt ser frem mot en tøff utfordring.
-
13. oktober 2026Nok en festaften venter på Aspmyra: – Vi må ha en topp, topp prestasjon A-lag Herrer
Glimts møte med Dortmund i fjor brukes som inspirasjon foran morgendagens batalje.
-
13. oktober 2026– Det er ingen enkle kamper i Champions League A-lag Herrer
I morgen blir det et gult og sort oppgjør på Aspmyra når den tyske storklubben Borussia Dortmund er på besøk.
-
12. oktober 2026Gammel tysk kjenning på besøk A-lag Herrer
Helgult oppgjør i Champions League
-
12. oktober 2026Glimt slipper flere billetter mot Dortmund A-lag HerrerBilletter
Nå får du ny sjanse til å skaffe deg billett til kampen mot Borussia Dortmund.
-
10. oktober 2026Seier mot KBK A-lag Herrer
Bodø/Glimt stakk av med alle poengene i en spennende kamp på Aspmyra
-
09. oktober 2026Informasjon om ekstraordinært årsmøte A-lag Herrer
I slutten av oktober blir det ekstraordinært årsmøte i FK Bodø/Glimt.
-
07. oktober 2026Anna tar to nye år i Glimt: – Det er dette jeg elsker å gjøre Kvinner
Det har vært en tøff start i Toppserien, men fortsatt bor det mye potensiale i Anna.
-
07. oktober 2026Slik blir billettsalget til hjemmekampen mot Lille BilletterA-lag Herrer
3. november spilles den andre hjemmekampen i årets Champions League.