Gullskjerf fra cupfinalen i salg nå
Nå kan du sikre deg ditt gullskjerf fra cupfinalen A-lag Herrer
Bodø/Glimt ble sist lørdag norgesmestere i fotball, og siden har etterspørselen etter gullskjerf vært enorm. Glimt-shop opplever voldsom interesse fra supportere og fans som ønsker å sikre seg et minne fra den elleville Ullevaal-kvelden.
Nå åpner vi salget av norgesmester 2026-skjerfene i gull. Leveringsdatoen for skjerfene er i løpet av tre til fire uker, men det vil være mulig å sikre seg et skjerf allerede nå.
Det er kun mulig å kjøpe skjerf via nettsiden shop.glimt.no. Skjerfet er gullfarget og er tosidig. På skjerfets forside står "FK Bodø/Glimt" skrevet, mens det på baksiden av skjerfet står "norgesmester 2026".
I tillegg til gullskjerf bestiller vi også inn norgesmester 2026-krus til butikken. Disse blir også i første omgang kun tilgjengelig via shop.glimt.no og har i likhet med skjerfene en leveringstid på 3-4 uker.
