Ansatte

Her kan du se hvem som jobber hos oss, hva de jobber med og hvordan du kommer i kontakt med dem.

Ønsker du å henvende deg til FK Bodø/Glimt finner du kontaktinfo her.
Administrasjonen holder til i tredje etasje på Aspmyra Stadion som ligger i Fridthjof Nansens vei.

Epost: bg@glimt.no
Telefon: (+47) 75 54 55 00
Telefax: (+47) 75 54 55 10
Postadresse: Postboks 179, 8001 Bodø

Vi ønsker faktura tilsendt i EHF-format eventuelt i pdf-format til 970189815@autoinvoice.no.

Ansatte

 

Frode Thomassen

Daglig leder

Tlf: 917 52 973
Epost: frode@glimt.no

Svein Tore Hansen

Regnskapsansvarlig

Tlf: 917 26 110
Epost: svein.tore@glimt.no

Håvard Sakariassen

Team Manager

Tlf: 918 26 167
Epost: sakk@glimt.no

 

Marked og media 

Jannike Ramsvik

Leder marked og kommunikasjon 

Tlf: 416 33 464
Epost: jannike@glimt.no

Regine Boym

Markedsansvarlig digitale medier (pressekontakt)

Tlf: 934 90 735
Epost: regine@glimt.no 



Sport

Aasmund Bjørkan

Hovedtrener/Sportslig leder

Epost: aasmund@glimt.no

Kjetil Knutsen

Hovedtrener

Epost: kjetil@glimt.no

Jonas Ueland Kolstad

Keepertrener 

Tlf: 905 46 974
Epost: jonas@glimt.no

Ørjan Nygård

Fysisk trener

Tlf: 905 87 851
Epost: orjan.nygaard@glimt.no

Frank Rizzo

Fysioterapeut / Idrettsfysiolog

Tlf: 974 700 40
Epost: frank@glimt.no

Gregg Broughton

Utviklingsleder
Tlf: 413 100 09
Epost: gregg@glimt.no

Ørjan Berg

Daglig leder barne- og ungdomsavdeling

Tlf: 915 91 007
Epost: orjan@glimt.no

Beathe Falch

Administrator barne- og ungdomsavdeling 

Tlf.: 481 515 60
Epost: ungdomsavdelingen@glimt.no

Jan Erik Bjerk

Spillerutvikler

Tlf: 991 29 894
Epost: jan@glimt.no

Stig Johansen

Spillerutvikler

Tlf: 458 31 900
Epost: stig@glimt.no

Thomas Aakvik

Spillerutvikler

Tlf: 951 09 683
Epost: thomas@glimt.no

Cato André Hansen

Spillerutvikler

Tlf: 957 37 304
Epost: cato@glimt.no

Tom Dent

Spillerutvikler

Tlf: 410 68 244
Epost: td@glimt.no

Eirik Kolstad

Spillerutvikler

Tlf: 482 18 494
Epost: eirik@glimt.no



Aspmyra Stadion

Tor Karlsen

Materialforvalter

Tlf: 940 57 102
Epost: torkarlsen@glimt.no

Thor Lihall

Banemester/Vaktmester

Tlf: 930 95 411
Epost: thor.lihall@yahoo.no

Supporterkoordinator

Rolf Arne Holmen 

Tlf.: 976 27 775

Epost: sk@glimt.no 

Annonse fra Eliteserien: