Ansatte

Her kan du se hvem som jobber hos oss, hva de jobber med og hvordan du kommer i kontakt med dem.

Ønsker du å henvende deg til FK Bodø/Glimt finner du kontaktinfo her.
Administrasjonen holder til i tredje etasje på Aspmyra Stadion som ligger i Fridthjof Nansens vei.

Epost: bg@glimt.no
Telefon: (+47) 75 54 55 00
Telefax: (+47) 75 54 55 10
Postadresse: Postboks 179, 8001 Bodø

Vi ønsker faktura tilsendt i EHF-format eventuelt i pdf-format til 970189815@autoinvoice.no.

Ansatte

 

Bjørn-Tore Hansen

Direktør/daglig leder

Tlf: 994 97 932
Epost: bjorn-tore@glimt.no

  

Svein Tore Hansen

Regnskapsansvarlig

Tlf: 917 26 110
Epost: svein.tore@glimt.no

 

Håvard Sakariassen

Team Manager

Tlf: 918 26 167
Epost: sakk@glimt.no

 

Marked og media 

Runar Berg

Markedssjef

Tlf: 922 62 715 
Epost: runar@glimt.no

 

Kent André Aagnes

Arrangement- og mediaansvarlig

Tlf: 908 26 132
Epost: kent@glimt.no

 

Niklas Aune Johnsen

Salgsansvarlig

Tlf: 454 70 199
Epost: niklas@glimt.no

Rolf Arne Holmen

Supporterkoordinator

Tlf: 976 27 775
Epost: sk@glimt.no 

Sport

Aasmund Bjørkan

Hovedtrener

Epost: aasmund@glimt.no

 

Jonas Ueland Kolstad

Keepertrener 

Tlf: 905 46 974
Epost: jonas@glimt.no

 

Ørjan Nygård

Fysisk trener

Tlf: 905 87 851
Epost: orjan.nygaard@glimt.no

 

Ørjan Berg

Utviklingsleder

Tlf: 915 91 007
Epost: orjan@glimt.no

 

Øyvind Iversen

Utviklingsansvarlig

Tlf: 977 52 977
Epost: oyvind@glimt.no

 

Jan Erik Bjerk

Spillerutvikler

Tlf: 991 29 894
Epost: jan@glimt.no

 

Stig Johansen

Spillerutvikler

Tlf: 458 31 900
Epost: stig@glimt.no

 

Thomas Aakvik

Spillerutvikler

Tlf: 951 09 683
Epost: thomas@glimt.no

 

Cato André Hansen

Spillerutvikler

Tlf: 957 37 304
Epost: cato@glimt.no

 

Tom Dent

Spillerutvikler

Tlf: 410 68 244
Epost: td@glimt.no

Eirik Kolstad

Spillerutvikler

Tlf: 48218494
Epost: eirik@glimt.no

 

Tor Karlsen

Materialforvalter

Tlf: 940 57 102
Epost: torkarlsen@glimt

 

Thor Lihall

Banemester/Vaktmester

Tlf: 930 95 411
Epost: thor.lihall@yahoo.no

 

 

 

 

 

Annonse: