Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
Ruben
Nyheter
Sløste vekk kvartfinaleplassen
Kapteinen utvist da Stabæk tok seg videre i cupen
G16 NTF
Nyheter
G16: Se semifinalen direkte og gratis
Glimt G16 spiller om finaleplass i NTFU16
20140723 Stabæk cup
Nyheter
- Man kan få grå hår av mindre
GlimtTV: Vi burde ha scoret først, Gutta jobbet hardt men marginene er ikke på vår side
Stabæk
Nyheter
Snipp snapp snute cupeventyret er ute
Glimt 0 - Stabæk 2 med det er det over for denne gangen
Nyheter
FK Bodø/Glimt mot Stabæk...
Siste kamp 4 runde i cupen
Nyheter
G16: Videre til semifina...
Måtte ut i straffekonk mot Ålesund
Nyheter
Lagoppstillingen mot Sta...
Se hvilke elleve Glimt stiller med
Nyheter
G16: Se dagens kvartfina...
Lad opp i dag med G16-lagets kvartfinale mot Aalesund i NTF U16 i Trondheim før du drar...
Nyheter
Konradsen i G18-tropp
Møter Latvia i dobbeltkamp
Nyheter
G16: Fosset videre til k...
Går ubeseiret videre fra gruppespillet
Nyheter
G16: Se kampen mot Hauge...
Nøkkelkamp for Glimts G16 i NTFU16
Nyheter
G16: Pangstart i Trondheim
Storseier til Glimt i åpningskampen i NTF U16.
Nyheter
Start raner Glimt for po...
Selvmål og mål på overtid gjør at Glimt går tomhendt fra Sør Arena
Bildegallerier

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk

Godfisk servering på Aspmyra

Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
  • Godfisk
Vis alle bilde...

Kalender

Se alle

A Date

    Jan Halvor Halvorsen
    Billettnyheter
    Bortekamp Stabæk-Bodø/Glimt
    Neste bortekamp er i morgen søndag 27. April. Stabæk gir billigere billetter ved forhånds...
    Sesongkort
    Billettnyheter
    Sesongkort 2014
    Informasjon om sesongkort og sesongkortpriser

    Kamper

    Se alle
    P   Name S P
    1
    team logo
    Molde 16 39
    2
    team logo
    Rosenborg 16 30
    3
    team logo
    Strømsgodset 16 30
    4
    team logo
    Odd 16 29
    5
    team logo
    Vålerenga 16 27
    6
    team logo
    Lillestrøm 16 23
    7
    team logo
    Viking 16 23
    8
    team logo
    Start 16 21
    9
    team logo
    Sarpsborg 08 16 21
    10
    team logo
    Sogndal 16 19
    11
    team logo
    Stabæk 16 19
    12
    team logo
    Bodø / Glimt 16 18
    13
    team logo
    Haugesund 16 14
    14
    team logo
    Aalesund 16 14
    15
    team logo
    Brann 16 12
    16
    team logo
    Sandnes Ulf 16 10
    P   Name S P
    1
    team logo
    Sandefjord 16 33
    2
    team logo
    Tromsø 15 31
    3
    team logo
    Ranheim 16 30
    4
    team logo
    Kristiansund 16 28
    5
    team logo
    Fredrikstad 16 27
    6
    team logo
    Mjøndalen 15 26
    7
    team logo
    Hødd 16 23
    8
    team logo
    Nest-Sotra 16 23
    9
    team logo
    Strømmen 16 22
    10
    team logo
    Bærum 16 22
    11
    team logo
    Alta 16 20
    12
    team logo
    Bryne 16 18
    13
    team logo
    Hønefoss 16 17
    14
    team logo
    Tromsdalen 16 16
    15
    team logo
    Ullensaker... 16 12
    16
    team logo
    HamKam 16 5
    P   Name S P
    1 Jerv 12 28
    2 Vindbjart 12 27
    3 Kongsvinger 12 25
    4 Flekkerøy 12 21
    5 Fram 12 21
    6 Odd II 12 20
    7 Notodden 12 19
    8 Pors Grenl... 12 13
    9 Ørn Horten 12 13
    10 Holmen 12 13
    11 Arendal 12 12
    12 Strømsgods... 12 10
    13 Birkebeine... 12 9
    14 Asker 12 8
    P   Name S P
    1 Elverum 13 30
    2 Raufoss 13 27
    3 Levanger 13 25
    4 Byåsen 13 25
    5 Nardo 13 24
    6 Nybergsund 13 23
    7 Gjøvik-Lyn 13 19
    8 Brumunddal 13 15
    9 Træff 13 13
    10 Rødde 13 12
    11 Molde II 13 11
    12 Rosenborg II 13 9
    13 Valdres 13 9
    14 Herd 13 8
    P   Name S P
    1 Florø 13 25
    2 Vidar 13 25
    3 Åsane 13 24
    4 Vard 13 23
    5 Egersund 13 19
    6 Fana 13 18
    7 Fyllingsda... 13 17
    8 Stord 13 17
    9 Lyn 13 17
    10 Førde 13 17
    11 Brann II 13 16
    12 Grorud 13 15
    13 Stabæk II 13 15
    14 Ålgård 13 8
    P   Name S P
    1 Follo 12 30
    2 Kjelsås 12 28
    3 KFUM 12 24
    4 Eidsvold 12 20
    5 Moss 12 20
    6 Skeid 12 19
    7 Harstad 12 19
    8 Vålerenga II 12 19
    9 Kvik Halden 12 16
    10 Finnsnes 12 15
    11 Lørenskog 12 14
    12 Mo 12 9
    13 Medkila 12 4
    14 Drøbak / F... 12 2
    P   Name S P
    1 Lillestrøm 11 29
    2 Stabæk 11 24
    3 Røa 11 22
    4 Arna-Bjørnar 11 21
    5 Kolbotn 11 18
    6 Klepp 11 18
    7 Avaldsnes 11 17
    8 Vålerenga 11 15
    9 Medkila 11 13
    10 Trondheims... 11 11
    11 Amazon Gri... 11 3
    12 Grand Bodø 11 1

    Twitter

    Bodø/Glimt Nyhetsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
    Nytt fra mediene
    • 24/07 13:08  |  Avisa Nordland

      Nytt brudd for kapteinen

    • 24/07 10:43  |  Budstikka

      Scoret på straffe og dro

    • 24/07 09:00  |  Stabæk

      Adu sin siste Stabæk kamp

    • 24/07 07:29  |  IK Start

      Brennhett kunstgress

    • 23/07 22:32  |  Avisa Nordland

      Halvorsen: - De gikk ut og gjorde en helhjertet innsats

    • 23/07 21:42  |  Stabæk

      Vi vinner helt fortjent

    • 23/07 21:35  |  Stabæk

      Kampreferat Bodø Glimt - Stabæk

    • 23/07 21:30  |  Nettavisen

      Stabæk sendte Glimt ut av cupen

    • 23/07 21:28  |  Stabæk

      MEGET fornøyd Bob etter sieren i Bodø

    • 23/07 21:28  |  Stabæk

      MEGET fornøyd Bob etter seieren i Bodø

    • 23/07 21:16  |  ABC Nyheter

      Stabæk slo Glimt 2-0 i cupen

    • 23/07 21:16  |  Bergens Tidende

      Stabæk til kvartfinale

    • 23/07 21:10  |  Ha-Halden.no

      Stabæk til kvartfinalen

    • 23/07 20:55  |  Sport - NRK

      Drømmescoring sendte Stabæk til kvartfinale

    • 23/07 20:53  |  VG Nett

      Kassi sendte Stabæk videre i cupen

    Live kampsenter

    • Sporting KC
      1
      -
      4
      Manchester City
      (88')
      K. Iheanacho
    • LA Galaxy
      0
      -
      7
      Manchester United
      (90')
      A. Young
    • Shakhter Karagandy
      K.O. 14:30
      Atlantas
    • Hapoel Be'er Sheva
      K.O. 15:30
      Split
    • MYPA
      K.O. 17:30
      Dinamo Minsk
    • Omonia Nicosia
      K.O. 18:00
      Budućnost
    • Haugesund
      K.O. 18:00
      Sarajevo
    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Sillamäe Kalev
    • İnter Bakı
      K.O. 18:00
      Elfsborg
    • IFK Göteborg
      K.O. 19:00
      Győri ETO
    • Shakhtyor
      K.O. 19:00
      Derry City
    • Grödig
      K.O. 19:00
      Čukarički
    • Chikhura
      K.O. 19:00
      Bursaspor
    • Vaduz
      K.O. 19:00
      Ruch Chorzów
    • Slovan Liberec
      K.O. 19:00
      Košice
    • Lech Poznań
      K.O. 19:00
      Nõmme Kalju
    • Tromsø
      K.O. 19:00
      Víkingur
    • AIK
      K.O. 19:00
      Linfield
    • Esbjerg
      K.O. 19:00
      Kairat
    • Flamurtari Vlorë
      K.O. 19:00
      Petrolul Ploieşti
    • Zimbru
      K.O. 19:00
      CSKA Sofia
    • Groningen
      K.O. 19:30
      Aberdeen
    • Hapoel Tel Aviv
      K.O. 19:30
      Astana
    • Spartak Trnava
      K.O. 19:30
      Zestafoni
    • Zorya
      K.O. 19:30
      Laçi
    • Asteras Tripolis
      K.O. 20:00
      RoPS
    • Zawisza Bydgoszcz
      K.O. 20:00
      Zulte-Waregem
    • Vojvodina
      K.O. 20:00
      Trenčín
    • Sligo Rovers
      K.O. 20:00
      Rosenborg
    • Hajduk Split
      K.O. 20:15
      Dundalk
    • Gorica
      K.O. 20:30
      Molde
    • Jagodina
      K.O. 20:30
      CFR Cluj
    • Široki Brijeg
      K.O. 20:30
      Mladá Boleslav
    • Koper
      K.O. 20:30
      Neftçi
    • Ferencváros
      K.O. 20:30
      Rijeka
    • Diósgyőr
      K.O. 20:30
      Lovech
    • St. Johnstone
      K.O. 20:45
      Luzern
    • Crusaders
      K.O. 20:45
      Brommapojkarna
    • St. Pölten
      K.O. 21:05
      Botev Plovdiv
    • FH
      K.O. 21:15
      Neman Grodno
    • Stjarnan
      K.O. 21:15
      Motherwell

    Partnere